چوب پلاست مشهد

خرید چوب پلاستیک در مشهد - عطا گروپ دفتر فروش دکو وود

 

چوب پلاست در مشهد

استفاده از چوب پلاست در مشهد عمدتا برای ساخت فضا های فانتزی در طراحی باغ ویلا یا رستوران های ییلاقی اطراف شهر می باشد. همچنین محصولات مادولاری از جمله نیمکت و فلاور باکس جهت مبلمان شهری مشهد تولید میگردند. عطا گروپ دفتر فروش کارخانه دکووود در مشهد با افتخار آمادگی خدمت رسانی به مشتریان عزیز را دارد.
 

موارد استفاده چوب در مشهد

به طور کلی استفاده از چوب در مشهد مانند باقی شهرها بیشتر برای ساخت و ساز و تزئینات بنا ها کاربرد دارد. شاید بتوان مدعی شد که زیباترین و ارزشمندترین تزئینات چوبی کشور در مشهد و در حرم مطهر استفاده شده اند. به عنوان مثال درب دارالسیاده که به هفت قرن پیش باز میگردد با ارتفاع نزدیک به سه متر و عرض دو متر و قطر 30 سانتی متر یکی از گران بهاترین منبت کاری های ایران به شمار می رود. همچنین ضریح چوبی حرم مطهر که به دوره صفویه نسبت داده شده است از دیگر آثار ارزشمند چوبی مشهد به حساب می آید.

چوب در مشهد از دوران ماضی مصارف تزئینی داشته است
 

مزایا و معایب چوب پلاست در مشهد

به طور کلی آب و هوای استان خراسان و شهر مشهد گرم و خشک است. در نتیجه محصولات چوبی که در فضای باز استفاده میشوند از نظر پوسیدگی با رطوبت مصون می باشند. از طرف دیگر خشکی هوا و آفتاب سوزان باعث رنگ پریدگی و جدا شدن لایه رنگ پوششی از روی چوب می گردد. مثلا لایه پلی استر از لایه زیرسازی جدا می شود.
مزیت استفاده از چوب پلاست در مشهد و دیگر شهرها مانند اصفهان و شیراز که وضعیت آب و هوایی مشابهی دارند این است که نه دچار پوسیدگی می شود و نه نیاز به رنگ آمیزی و نگهداری خاص دارد. نکته دیگر قیمت مناسب چوب پلاست در مقایسه با چوب معمولی و چوب ترمو است. این مزایا چوب پلاست را به یک محصول پرطرفدار در ساخت مصنوعات چوبی تبدیل نموده است.

 

 
ترمووود با استفاده از بالا بردن دما و کاهش ناگهانی آن بدست می آید.